23

تجاوز خونین و فجیع تتلو به دختر ۱۵ ساله فاش شد (فیلم)

تجاوز خونین و فجیع تتلو به دختر ۱۵ ساله فاش شد (فیلم)
(فیلم) تجاوز خونین و فجیع تتلو به دختر 15 ساله فاش شد , بعد از درخواست تتلو برای اجاره دختران ۱۵ تا ۲۰ سال ایرانی، صفحه اینستاگرام وی از دسترس خارج شد.تجاوز ,تجاوز تتلو به دختر 15 ساله, تجاوز جنجالی تتلو, تجاوز جنسی تتلو

(فیلم) تجاوز خونین و فجیع تتلو به دختر ۱۵ ساله فاش شد , بعد از درخواست تتلو برای اجاره دختران ۱۵ تا ۲۰ سال ایرانی، صفحه اینستاگرام وی از دسترس خارج شد.

هر از گاهی یکی مسئول می‌شود و از بین هوادارانش دختران باب طبعش را انتخاب می‌کندو به خانه اش می فرستند.. شب گذشته هم در اینستاگرامش نوشت، دنبال دختر بین ۱۵ تا ۲۰ ساله است. یعنی زیر سن قانونی!

بیوگرافی امیر تتلو

امیرحسین مقصودلو با نام هنری تتلو Tataloo متولد شهریور سال ۱۳۶۶ در شهر تهران است و اصالتا آذری است. از سال ۱۳۸۲ فعالیت موسیقی را شروع کرد و خیلی زود توانست به شهرت زیادی دست پیدا کند.

تتلو در سال ۱۳۹۰ نخستین آلبوم و در سال ۱۳۹۲ آلبوم تتلیتی را منتشر کرد. او در سال ۱۳۹۷ آلبوم جهنم را منتشر کرد که با استقبال روبرو شد.

دستگیری امیر تتلو

 

امیر تتلو در سال ۱۳۹۲ و سال ۱۳۹۳ توسط پلیس ایران و نهادهای امنیتی و اخلاقی بازداشت شد. جرم او ترویج فساد و فحشا بود. گفته می شود که او به قاضی و بازپرس پرونده اش توهین کرده است و باعث شده بود که جرایم او سنگین تر شود.

 

در سال ۱۳۹۸ او در کشور ترکیه بازداشت شد و زمزمه دیپورت او به کشور شنیده می شد. طرفداران در استانبول تظاهرات کردند و البته کمپین هایی برای آزادی او به راه انداختند. او پس از مدتی آزاد شد و جرم او نقض مقررات ویزا بود.

 

فوتبالیست شدن

امیر تتلو پس از انتشار آهنگ مردمان بی عشق از دنیای موسیقی خداحافظی کرد و اعلام کرد که می خواهد فوتبالیست شود. او با بازیکنان تیم پرسپولیس رابطه دوستانه داشت و توانست در چند تمرین تیم پرسپولیس حضور پیدا کند ولی توسط حمید درخشان اخراج شد. پس از این او گفت که می خواهد به تیم راه آهن برود ولی این باشگاه اعلام کرد که از ورود افراد متفرقه جلوگیری خواهد کرد.

 

امیر تتلو

خالکوبی های بیش از حد

او از زمانهای گذشته روی بدنش خالکوبی داشت و بسیار مورد توجه کاربران در فضای مجازی قرار گرفته بود. حالا پس از چند سال که معروف شده است، می توان گفت تمام نقاط بدن او، حتی روی صورت و بینی اش، خالکوبی انجام داده است که گاهی مورد تمسخر قرار گرفته است.

 

امیر تتلو

ماجرای امیر تتلو، شجریان و محسن چاوشی

او در بعضی از مواقع اظهار نظرهای عجیبی می کند که باعث رنجش بسیاری شده است. در سال ۱۳۹۶ او از محمدرضا شجریان انتقاد کرد و گفت که ربنای محمدرضا شجریان تکراری است و منت بر سر مردم می گذارد و منم هم می توانم بخوانم که با واکنش منفی کاربران اینترنت و رسانه های اصلاح طلب مواجه شد.

 

در اظهار نظر دیگری او مقداری از یکی از ترانه های محسن چاوشی را خواند و صدای او را به تمسخر گرفت و ادعا کرد که صدای محسن چاوشی دستگاهی است که پس از این اتفاق محسن چاوشی برای نخستین بار، یک کلیپ از اجرای زنده اش را منتشر کرد.

 

امیر تتلو

امیر تتلو در ناو جنگی

امیر تتلو در موزیک ویدیو با موضوع انرژی هستی بر روی یک ناو جنگی حضور پیدا کرد که بسیار سر و صدا به پا کرد. انتشار این ترانه باعث انتقاداتی از وی شد و همه او را با محمدرضا شجریان که در سال ۱۳۸۸ آهنگ تفنگت را زمین بگذار، مقایسه کردند. تتلو در پاسخ به این اظهارات از طرفدارانش خواست بغبو کنند!

 

امیر تتلو

جنجال های اینستاگرامی امیر تتلو و اظهار نظرهای غیر تخصصی

او به دلیل صحبتهایش در اینستاگرام همیشه جنجالب به پا می کرد. یک بار در مورد حجاب و دین صحبت می کرد و گاهی در مورد اخلاق و رفتار اظهار نظر می کرد و گاهی هم به دیگر چهره ها توهین می کرد.

 

امیر تتلو

رکورد شکنی در اینستاگرام

تتلو در سال ۹۹ در لایو اینستاگرامی با ندا یاسی توانست رکورد جهانی به نام خودش ثبت کند تعداد بازیدکنندگان از لایو او و ندا یاسی به بیش از ۶۰۰ هزار نفر رسید. در سال ۱۳۹۷ حساب کاربری امیر تتلو مسدود شد که دلیل مسدود شدن حسابش، تمسخر و پست های زن ستیزانه بود. در سال ۱۳۹۹ به دلیل استوری مستهجن، اینستاگرام برای همیشه حساب او را بلاک کرد.

 

امیر تتلو

برگزاری کنسرت

تتلو یک بار قصد برگزاری کنسرت در ترکیه را داشت که بنا به دلایلی هیچ استقبالی از کنسرت او صورت نگرفت و کنسرت را کنسل کرد. او بار دیگر در گرجستان کنسرت گذاشت که با استقبال زیادی روبرو شد. در این کنسرت او الفاظ ریکی زیادی به کار برد و جلوی تماشاگران مواد مخدر مصرف کرد.

روابط عاشقانه امیر تتلو

او در لایو اینستاگرام اعلام کرد که با یکی از بازیگران معروف ایرانی رابطه عاشقانه داشته است و حتی برای این بازیگر زن آهنگی هم خوانده است. او در صحبت هایی جنجالی گفت که مایل است با سحر قریشی هم رابطه داشته باشد.

لینک کوتاه : https://www.hot2news.ir/?p=965

مطالب پیشنهادی